Finał strefowy tenisa stołowego - dziewczęta z Lipia zagrają w finale powiatowym ...

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano w Rożnowie, indywidualny finał strefowy tenisa stołowego. W zawodach mogło wystartować po 6 najlepszych zawodniczek z gmin: Gródek n/D., Grybów, Korzenna i miasta Grybowa. Stawką były awanse do finału powiatowego.

Świetnie spisały się uczennice Szkoły Podstsawowej w Lipiu reprezentujące w tej fazie rozgrywek gminę Gródek n/D. Dwie z nich wróciły z medalami a trzecia, uplasowała się tuż za podium.

1 miejsce zajęła Paulina Bielak z klasy 6, Marlena Sromek z klasy 5 była trzecia a Dominika Turek (również z klasy 5) zajęła 4 miejsce. Tym samym, wszystkie trzy wywalczyły prawo udziału w finale powiatowym który zostanie rozegrany w Kamionce Wielkiej.

Powodzenia !