WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Nowości

Jak to jest w zwyczaju naszej Szkoły, już w czerwcu wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz nowych przedstawicieli Samorządu na przyszły rok szkolny.

SKŁAD RADY RODZICÓW BEZ ZMIAN

Nowości

W poniedziałek 18 września odbyło się zebranie rodziców. Jednym z punktów programu było ustalenie składu prezydium Rady Rodziców. Decyzją zebrania skład Rady

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

Nowości

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 nie odbędzie się 1 września lecz w poniedziałek 4 września.

Zmarł ks. Jan Chlebek

Zmarł ks. Jan Chlebek

Z przykrością informujemy, że w dniu 30 czerwca br. zmarł ksiądz Jan Chlebek - emerytowany Proboszcz parafii Sienna, jako wieloletni nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Lipiu również nasz kolega i przyjaciel.

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Tylmanowej   2 lipca o godzinie 15.00 po której ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

LIPIE, SZKOŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !

Nowości

W przeprowadzonym w 2016 r. sprawdzianie końcowym klas 6-ch, uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu uzyskali bardzo wysokie wyniki. Najwyższe w gminie Gródek n/Dunajcem i jedne z najwyższych w powiecie nowosądeckim ...

WARSZAWA 2016

Nowości

To było wydarzenie, na które uczniowie SP Lipie czekali z niecierpliwością już od ferii zimowych a może nawet ... od roku ! I na początku czerwca oczekiwania spełniły się. To TRZYDNIOWA WYCIECZKA DO WARSZAWY.

XVIII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2016 -

XVIII REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

***  2016  ***

Uczniowie szkół podstawowych gmin położonych wokół Jeziora Rożnowskiego, tj. : Chełmca, Czchowa, Gródka nad Dunajcem i Łososiny Dolnej, spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu aby doskonalić kunszt gry pięknym słowem w oparciu o utwory polskich autorów w czasie odbywającego się tu XVIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2016

Nowości

W rozegranych mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym na rok 2016 zwyciężyli:

•  wśród dziewcząt - Marta WOLAK z klasy 5
  • wśród chłopców  - Bartłomiej MRZYGŁÓD  z klasy 6

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2015

W rozegranych Indywidualnych Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym na rok 2015 zwyciężyli uczniowie klasy 6: wśród dziewcząt Marlena Sromek a wśród chłopców Michał Wolak

XVII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2015 -

XVII KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

2 0 1 5 -

Uczniowie gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna już po raz 17 spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu na Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych z terenu Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego.

TENIS STOŁOWY - DZIEWCZĘTA Z LIPIA MISTRZYNIAMI GMINY

Nowości

Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Lipiu wywalczyła złoty medal gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/16 w tenisie stołowym.