Wybrano nowy Samorząd Uczniowski

Nowości

   Pod koniec czerwca wybrano nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015 a także nowego opiekuna Samorządu

Rada Rodziców - wybrano nowych przedstawicieli

Nowości

         W związku z upływem kadencji, we wrześniu 2014 roku wybrano nowych przedstawicieli Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Lipiu. Nowa Rada będzie pracować w wybranym składzie przez lata szkolne: 2014/15 i 2015/16.

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

Nowości

      W poniedziałek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2014/2015

ZAPISY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I DO KLASY PIERWSZEJ

Nowości

   Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2014/2015 do oddziału przedszkolnego a także do klasy 1 . Zapisy do Szkoły Podstawowej w Lipiu (i do oddziału przedszkolnego prowadzonego w Szkole) w tym roku trwać będą nie tak jak w latach poprzednich do końca kwietnia, ale zaledwie do 7 kwietnia 2014 r. ...

IMS : Paulina Bielak i Marlena Sromek w finale wojewódzkim !

Nowości

 

W Limanowej rozegrano indywidualny finał regionu nowosądeckiego w tenisie stołowym którego stawką oprócz medali były również awanse do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tej dyscyplinie sportu. Do rywalizacji przystąpiły 6 - osobowe reprezentacje powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego i Nowego Sącza.

Drużyna dziewcząt z Lipia mistrzem gminy

Nowości

  W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano gminny turniej drużyn tenisa stołowego. W zawodach, które odbyły się w Gródku n/D. dziewczęta Szkoły Podstawowej w Lipiu zdobyły mistrzostwo gminy a drużyna chłopców ...

PAULINA BIELAK OBRONIŁA TUTUŁ MISTRZYNI POWIATU

Nowości

 

W Kamionce Wielkiej rozegrano finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt, do którego ze strefy grybowskiej zakwalifikowały aż trzy uczennice Szkoły Postawowej w Lipiu.

Finał strefowy tenisa stołowego - dziewczęta z Lipia zagrają w finale powiatowym ...

Nowości

 

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano w Rożnowie, indywidualny finał strefowy tenisa stołowego. W zawodach mogło wystartować po 6 najlepszych zawodniczek z gmin: Gródek n/D., Grybów, Korzenna i miasta Grybowa. Stawką były awanse do finału powiatowego.

Paulina Bielak mistrzynią, Marlena Sromek wicemistrzynią gminy w tenisie stołowym.

Nowości

 

W Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano gminny turniej tenisa stołowego. Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu którzy z Rożnowa przywieźli dwa medale i 5 awansów do zawodów strefowych !

RUSZYŁA IV LIGA TENISA STOŁOWEGO

Nowości

 

Ruszyły rozgrywki IV-ligi tenisa stołowego mężczyzn sezonu 2013/2014. Na początek rozgrywek zespół LUKS "Lipie" zremisował na wyjeżdzie z bardzo mocnym "Turbaczem" Mszana Dolna 9 : 9.

Ten sezon będzie jednak niezwykle trudny dla zawodników LUKS "Lipie" ze względu na rewolucyjne zmiany jakie będą miały po zakończeniu tego sezonu ale również ze względu na trudną sytuację finansową klubu ... .

INAUGURACJA GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W LIPIU

Nowości

 

W Lipiu odbył się pierwszy z cyklu 4 turniejów tenisa stołowego rozgrywanych w ramach Gand Prix Małopolski . Inauguracja cyklu organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Erazmus" finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego, odbyła się 5 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Lipiu.