Na dobry początek

Od 1 lipca 2013 roku Gmina Gródek nad Dunajcem realizuje Projekt: Przedszkole „Na dobry początek”

współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia

i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównanie szans edukacyjnych i zapewnianie wysokiej jakości

usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszenie nierówności w

stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2013

Dobiegły końca  Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym na rok 2013.  W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy 5  Paulina Bielak a wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Wolak z klasy 4.

Gratulujemy !

Szkolny zestaw podręczników dla Szkoły Podstawowej w Lipiu rok szkolny 2013/2014

Poniżej znajduje się zestaw podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej w Lipiu w roku szkolnym 2013/2014. Wprawdzie tradycyjnie zestaw został wywieszony na drzwiach zewnętrznych w połowie czerwca, to jednak ten zamieszczony (z lekkim opóźnieniem spowodowanym problemami technicznymi) na stronie szkolnej będzie znacznie praktyczniejszy.

Podręczniki dla SP w Lipiu rok szkolny 2013/2014

SPRAWDZIAN KOŃCOWY 2 0 1 3

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu po raz trzeci z rzędu wśród najlepszych w Polsce !

Znane są już wyniki sprawdzianów końcowych klas szóstych, przeprowadzonych w kwietniu przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu dokonali żadkiego wyczynu - trzeci raz z rzędu zostali zaliczeni do elitarnej grupy z najwyższym, 9 staninem !

ZAKOPANE 2013 : WYCIECZKA W NAGRODĘ

Od wielu lat w Szkole Podstawowej w Lipiu funkcjonuje zwyczaj swoistego nagradzania ... wycieczkami. Również pod koniec tego roku szkolnego, po wielu miesiącach wytężonej ale i owocnej pracy , dla wszystkich uczniów Szkoła przygotowała tę szczególną nagrodę ...

LEKKOATLECI Z MEDALAMI MISTRZOSTW GMINY

Dobrze spisali się nasi lekkoatleci na rozegranych w Roztoce-Brzezinach gminnych zawodach w 4-boju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Z zawodów tych zespół chłopców przywiózł medale brązowe a dziewczęta srebrne.

XIV Otwarte Mistrzostwa Gminy Seniorów w tenisie stołowym

W rozegranych w Szkole Podstawowej w Lipiu otwartych mistrzostwach gminy Gródek n/D. w tenisie stołowym kategorii junior + seniorów uczestniczyli zawodnicy urodzeni w roku 1997 i starsi a także pierwsza czwórka z turnieju kadetów.

XV KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego - 2013

Już po raz 15 uczniowie gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu na Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeiora Rożnowskiego.

GMINNY TURNIEJ BRD 2013 - ZŁOTY ADRIAN I SREBRNA DRUŻYNA

Jak co roku w Podolu-Górowej rozegrano Gminny Turniej Bezpiczeństwa Ruchu Drogowego . W turnieju oczywista nie mogło zabraknąć zespołu SP Lipie !

W tym roku Pani Barbara Bednarek-Opiło przygotowała i zgłosiła do zawodów zespół w składzie:

IMS : DZIEWCZĘTA Z LIPIA W FINALE WOJEWÓDZKIM !!!

IMS : DZIEWCZĘTA Z  LIPIA W FINALE WOJEWÓDZKIM !!!

W Limanowej rozegrano finał rejonowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużynowych rozgrywek tenisa stołowego. Prawo udziału w zawodach wywalczyły drużyny mistrzów i wicemistrzów powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego i Nowego Sącza.

ZAPISY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Rozpoczynają się zapisy do Oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2013 / 2014 !