MARTA WOLAK MISTRZYNIĄ GMINY

3 listopada 2015 r. rozegrano w Rożnowie indywidualne mistrzostwa gminy Gródek n/Dunajcem szkół podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach rozgrywanych w ramach IMS wystartowały 4 uczennice i 6 uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu. W rywalizacji świetnie spisała się Marta Wolak z klasy 5 która z kompletem zwycięstw wywalczyła tytuł mistrzyni gminy i tym samym zapewniła sobie awans do finalu strefowego (4 gminy: miasto Grybów oraz gminy Gródek n/D., Grybów i Korzenna) w Ptaszkowej. Awans do finalu strefowego wywalczyła również klasowa koleżanka Marty, Sandra Kudzia, która zajęła 5 miejsce w gminie.

Ponadto Szkołę reprezentowali: Bartłomiej Mrzygłód i Kacper Waśko (obaj z klasy 6), Mariusz Kogut z klasy 5 oraz Wiktoria Bielak, Katarzyna Basta, Łukasz Bomba, Bartłomiej Sromek i Krzysztof Wójs (wszyscy z klasy 4)