MINIONY ROK SZKOLNY ; JAKI BYŁ ?

Część III – Wysokiej klasy sportowcy.

Za najwyższe osiągnięcia sportowe minionego roku szkolnego należy uznać:

* powołanie do kadry powiatu a następnie do kadry regionu nowosądeckiego dwóch uczennic naszej szkoły (przygotowanych przez p. Zygmunta Opiło) oraz ich udział w finalach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS) w tenisie stołowym

Paulina Bielak z klasy 6 ponownie wywalczyła tytuł indywidualnej mistrzyni powiatu nowosądeckiego a następnie została mistrzynią regionu sądeckiego ,

Marlena Sromek z klasy 5 zajęła 5 miejsce w powiecie a następnie wywalczyła 6 miejsce w regionie.

* Ponadto awans do finałów powiatowych IMS wywalczyli i wzięli w nich udział (przygotowani przez p. Zygmunta Opiło):

- zespół dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym (Paulina Bielak, Dominika Turek, Marlena Sromek, Patrycja Bielak, Kinga Grygiel i Karolina Cewka)

- Dominika Turek z kl. 5 w tenisie stołowym,

- Michał Wolak , Dominika Turek i Marlena Sromek (wszyscy z kl. 5) w biegach przełajowych.