IMS : Paulina Bielak i Marlena Sromek w finale wojewódzkim !

W Limanowej rozegrano indywidualny finał regionu nowosądeckiego w tenisie stołowym którego stawką oprócz medali były również awanse do finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tej dyscyplinie sportu. Do rywalizacji przystąpiły 6 - osobowe reprezentacje powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego i Nowego Sącza.

Uczennice Szkoły Podstawowej w Lipiu reprezentujące w tych zawodach powiat nowosądecki spisały się wybornie !

Paulina Bielak z klasy 6 nie dała szans rywalkom i odniosząc komplet zwycięstw została mistrzynią regionu nowosądeckiego !

W zawodach świetnie spisała się również jej o rok młodsza szkolna koleżanka - Marlena Sromek - która wywalczyła bardzo wysokie 6 miejsce. Tym samym, obie dziewczynki z Lipia wywalczyły sobie miejsca w reprezentacji regionu i wystąpią w finale wojewódzkim który po feriach zostanie rozegrany w Zakliczynie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim !