Drużyna dziewcząt z Lipia mistrzem gminy

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano gminny turniej drużyn tenisa stołowego. W zawodach, które odbyły się w Gródku n/D. doskonale spisały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Lipiu które zdobyły mistrzostwo gminy.

Z dobrej strony pokazała się również drużyna chłopców która zajęła wysokie, czwarte miejsce.

Po raz pierszy do zawodów dopuszczono tylok po jednej drużynie z każdej szkoły przez co zawody były trochę mniej ciekawe, mimo to emocji nie zabrakło.

Dziewczęta z Lipia podtrzymały wieloletnią "tradycję" i zdobyły złote medale Mistrzostw Gminy a tym samym wywalczyły awans do zawodów strefowych. Do zawodów strefowych obok drużyny z Lipia awansowały dziewczęta z Przydonicy które zajęły drugie miejsce .

W zespole dziewcząt z Lipia wystąpiły:

Paulina Bielak z kl. 6, Marlena Sromek z kl. 5 i Patrycja Bomba z kl. 6.

W drużynie chłopców zagrali:

Michał Wolak, Mateusz Rembiasz i Michał Szczecina (wszyscy z klasy 5)

Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia w zawodach strefowych .