PAULINA BIELAK OBRONIŁA TUTUŁ MISTRZYNI POWIATU

W Kamionce Wielkiej rozegrano finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt, do którego ze strefy grybowskiej zakwalifikowały aż trzy uczennice Szkoły Postawowej w Lipiu.

W zawodach bezkonkurencyjna okazała się broniąca zdobytego w ubiegłym roku tytułu mistrzyni powiatu uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej w Lipiu – Paulina Bielak.

Zdobywając złoty medal IMS na szczeblu powiatowym, Paulina wywalczyła również awans do zawodów regionalnych, tj. międzypowiatowych.

Świetnie w zawodach spisała się również uczennica klasy 5, Marlena Sromek która zajmując w finale powiatowym 5 miejsce, również wywalczyła sobie prawo reprezentowania powiatu nowosądeckiego w finale regionalnym.

Trzecia z uczennic Szkoły Podstawowej w Lipiu, Dominika Turek uplasowała się w środku stawki, zajmując wysoką 10 lokatę.

Dziewczętom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w zawodach regionalnych !