MARTA WOLAK PONOWNIE MISTRZYNIĄ GMINY

Nowości

Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu w gminnych zawodach tenisa stołowego szkół podstawowych, które w ramach IMS (Igrzysk Młodzieży Szkonej) rozegrano 18 stycznia 2017 r. w Rożnowie.

Można by powiedzieć, że Rożnów to szczęśliwe miejsce dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu. Z rozgrywanych tu zawodów corocznie wracają z medalami. Nie inaczej było i tym razem. W zawodach świetnie spisała się Marta Wolak z klasy 6 która zajęła 1 miejsce, zdobyła złoty medal i obroniła wywalczony rok wcześniej tytuł indywidualnej mistrzyni gminy Gródek n/D. Zawody były bardzo udane rownież dla młodszej koleżanki Marty, Wiktorii Bielak z klasy 5, która wywalczyła 3 miejsce. Obydwie będą reprezentować gminę Gródek n/D. na zawodach strefowych, które rozegrane będą w Ptaszkowej.

Miejsce w reprezentacji gminy wywalczyli również: Łukasz Bomba z klasy 5 który zajął wysokie, 4 miejsce oraz Sandra Kudzia z klasy 6, która zajęła 5 miejsce.

Szkołę Podstawową w Lipiu na zawodach w Rożnowie reprezentowali (i dzielnie walczyli !) również: Karolina Rak, Mariusz Kogut i Piotr Wolak z klasy 6, Katarzyna Basta, Bartłomiej Sromek i Krzysztof Wójs z klasy 5 oraz Paulina Wójs z klasy 3 i Sebastian Waśko z klasy 4.

Naszym reprezentantom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.