DAR ZYGMUNTA HAJDUGI DLA SZKOŁY

Mimo, że od oddania do użytku budynku Szkoły Podstawowej w Lipiu minęło już blisko 19 lat, to do tej pory nie została dokończona jego elewacja. Do finalizacji tego dzieła zabrakło wysokiego na ok. 3 metry cokołu opasającego budynek. Widząc, że niedokończona elewacja bardzo szpeci wizerunek Szkoły, Pan Zygmunt zaproponował, że że na frontowej części budynku dokończy elewację.

Dyrektor Szkoły, Pan Zygmunt Opiło postarał się o środki na zakup potrzebnych materiałów (tu: podziękowania dla Gminy za przekazane środki !) a Pan Zygmunt Hajduga sam wykonał wszystkie  niezbędne prace.

Szkoła wzbogaciła się o blisko 90 m2 tynku mineralnego na ścianie frontowej. Poprawiła się estetyka budynku i Szkoła zaoszczędziła ok. 3 tys. zł które trzeba by było wydać (gdyby je szkoła miała !) na wykonanie takiej pracy.

A Pan Zygmunt, który wszystkie prace wykonał całkowicie bezpłatnie ... zyskał pgromną dawkę sympatii całej szkolnej społeczności.

Panie Zygmuncie - DZIĘKUJEMY !